Lista produktów wg marki Fashion Design

fd_logo_marka2.jpg Marka Fashion Design została stworzona z myślą o klientach, dla których jakość i estetyczna forma produktu są najważniejsze. Nasza oferta skierowana jest do takich punktów sprzedaży, w których priorytetem jest dbałość o wysoki standard proponowanych towarów.

Na pełną gamę produktów Fashion Design składa się grupa starannie wyselekcjonowanych akcesoriów do makijażu, manicure oraz pielęgnacji włosów, które cechuje wysoka klasa wykonania, oparta na wieloletnim doświadczeniu w ich produkcji. Opakowania i artykuły Fashion Design charakteryzuje indywidualny styl inspirowany aktualnie obowiązującymi trendami w świecie mody a jednocześnie mieszczący się w ramach uniwersalnej i ponadczasowej klasyki.

Akcesoria kosmetyczne Fashion Design są adresowane do osób ceniących połączenie estetyki, funkcjonalności i komfortu codziennego użytkowania z najwyższą jakością. Produkty z linii Fashion Design to przyjemność i wygoda każdego dnia. Fashion Design to także wyjątkowy szyk , trwałość materiałów i solidność wykonania.

Fasion Design

  • Nowość

78248 - PILNIK GLOSSY 120/180

Długość: 18 cm Gradacja: 120/180 Kolor: odcienie brązu indywidualny design najwyższej jakości materiały unikalny...
  • Nowość

78231 - PILNIK GLOSSY 80/100

Długość: 18 cm Gradacja: 80/100 Kolor: odcienie brązu indywidulany design najwyższej jakości materiały unikalny...