Marki

 • Fashion Design

  Fashion Design

  fd_logo_marka2.jpg Marka Fashion Design została stworzona z myślą o klientach, dla których jakość i estetyczna forma produktu są najważniejsze. Nasza oferta skierowana jest do takich punktów sprzedaży, w których priorytetem jest dbałość o wysoki standard proponowanych towarów.

  Na pełną gamę produktów Fashion Design składa się grupa starannie wyselekcjonowanych akcesoriów do makijażu, manicure oraz pielęgnacji włosów, które cechuje wysoka klasa wykonania, oparta na wieloletnim doświadczeniu w ich produkcji. Opakowania i artykuły Fashion Design charakteryzuje indywidualny styl inspirowany aktualnie obowiązującymi trendami w świecie mody a jednocześnie mieszczący się w ramach uniwersalnej i ponadczasowej klasyki.

  Akcesoria kosmetyczne Fashion Design są adresowane do osób ceniących połączenie estetyki, funkcjonalności i komfortu codziennego użytkowania z najwyższą jakością. Produkty z linii Fashion Design to przyjemność i wygoda każdego dnia. Fashion Design to także wyjątkowy szyk , trwałość materiałów i solidność wykonania.

  Fasion Design

 • Top Choice

  Top Choice

  fd_logo_marka2.jpgMarka TOP CHOICE to przede wszystkim gwarancja dostępu do bardzo szerokiej oferty akcesoriów kosmetycznych, gdzie przystępna cena i zarazem wzorowa jakość wzajemnie się uzupełniają.

  • Top Choice - Show Your Beauty czyli Pokaż Swoje Piękno przy pomocy produktów kosmetycznych wysokiej klasy i ponadczasowego wzornictwa.

  • Top Choice to znakomicie skomponowana oferta galanterii kosmetycznej, stale uzupełniana o najlepsze nowości rynkowe.

  • Top Choice - ogromny wybór produktów wspomagających codzienną pielęgnację urody.
  • Top Choice - solidność i sprawdzona jakość zbudowana na wieloletniej współpracy z najlepszymi producentami akcesoriów kosmetycznych.

  • Top Choice - dopasowanie oferty do potrzeb klientów o różnych preferencjach i gustach przy zachowaniu najwyższego standardu produktów.

  Top Choice